KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14252930
nr 1425 2930
Agnes Ahlberg
(1896-1972), Sverige
Oljemålning, "Huvudbyggnad med uthus", monogramsignerad, -70. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 75x56
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 19:30:57
200 kr
350 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr
500 kr
Agnes Ahlberg
Läs mer om Agnes Ahlberg